ಌZemlja fantazije, legendi i magijeಌ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ಌMesto za uzivanje, zabavljanje, i beg od surovog stvarnog svetaಌ
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
_________________________

Forum nastao: 30. 01.2011. god.


Uvod 8ydcwk

Postanite član ovde!
Official logo
Uvod 180757_179266358775739_177647918937583_349650_3259272_s
Zadnje teme
» Hellou svima
Uvod EmptyPet Avg 29, 2014 12:22 pm od Aria DiLaurentis℠

» Poglavlje 2
Uvod EmptySub Dec 28, 2013 11:25 pm od 'Beka Protector

» I Dobrodošli
Uvod EmptySre Dec 25, 2013 11:56 pm od Wildwood

» Wildwood's here
Uvod EmptySre Dec 25, 2013 11:50 pm od Wildwood

» Prolog
Uvod EmptyNed Dec 22, 2013 4:54 pm od AlexandraGrey

» Prvi deo
Uvod EmptyPet Dec 20, 2013 3:06 pm od Wizard of books

» Poglavlje 1
Uvod EmptyPet Dec 20, 2013 3:04 pm od Wizard of books

» Uvod
Uvod EmptyČet Dec 19, 2013 10:44 pm od 'Beka Protector

» Predgovor
Uvod EmptyČet Dec 19, 2013 10:39 pm od 'Beka Protector

Ključne reči
Naj bolji poslanici
Xhexania (1429)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
MystiQue (1135)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Andrew Belkon (905)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Peter Hale (675)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Thranduil (383)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Nixie Terrato (328)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Elladora Ketteridge (309)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Fika.Potterhead.Forever (202)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Wizard of books (191)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 
Keelie (108)
Uvod EmptyUvod I_whos10Uvod Empty 

 

 Uvod

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
AlexandraGrey

AlexandraGrey


Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.12.2013
Godina : 28

Uvod Empty
PočaljiNaslov: Uvod   Uvod EmptyNed Dec 15, 2013 4:15 pm

Mojoj  mami. Jer je bila  dovoljno jaka  da  od mene napravi  ovo  što  sam sada.



“ Hrabrost je strah koji je izmolio svoje molitve. ” -D. Bernar



Uvod





Oni moraju da se bore. Vode različite živote, ali sa jednom namerom- da ostanu živi. Zanemaruju osećanja i vode se samo razumom. Spremni su i da ubiju zarad postizanja cilja. Beskrupulozni su, bez srca i milosti. Ali kad jedno drugom ogole dušu, teško je vratiti se na staro. Teško je ponovo biti ono što si bio, pre tog kobnog susreta.
Jason Carter dolazi sa planete Budućnost. On je jedan od ljudi koji su tamo nastanjeni za stalno i ima zadatak da regrutuje Indigo decu sa Zemlje na Budućnost, gde navodno pripadaju. Te ljude Boti, bića koja nastanjuju planetu, nazivaju Plaćenicima i oni su u njihovoj službi. Jason nikada nije želeo ovakav život za sebe niti je odan Botima, ali najbolji je u svom poslu. Svestan da je to jedini način da preživi, prihvatiće još jedan zadatak, možda najteži do sada. Moraće da krene u opasnu ekspediciju na Zemlju i pronađe Payton, poslednju pripadnicu Omega B generacije među Indigo decom. Jason nikada nije poverovao da Indigo deca mogu doprineti nečem dobrom, iako Boti neprestano ponavljaju Plaćenicima da će ta deca spasiti Zemlju. Međutim, kada pronađe Payton i tokom boravka među ljudima, zapitaće se koji je njihov cilj? Šta je to što Boti žele od preživelih ljudi? Da li žele da spasu planetu ili zauvek unište Zemlju?
Payton Hamilton je devojka koja mrzi svoj život i bespomoćnost. Ona želi da učini nešto, no mesto na kome živi je u tome neprestano sputava. Ali kada se Jason pojavi, obasjava njen svet nekom novom svetlošću. Njih dvoje su previše slični da bi dugo bili ravnodušni.  A jedna izdaja menja sve.
Udruženi sa još dva Plaćenika oni kreću na novo putovanje koje nekome može biti poslednje. Payton započinje nov život, daleko od svog doma, dok Jason mora da nastavi po starom. No oboje su nepovratno promenjeni i zajedno će dosegnuti mesto u beskrajnom svemiru osećanja gde se stapaju ljubav i mržnja, svetlost i tama. Postoje dve strane koje mogu izabrati, dva puta od kojih mogu krenuti samo jednim. Da li će im život pružiti drugu šansu?
 
 
Komentari, molim vas!! :DSve kritike su poželjne Wink
Nazad na vrh Ići dole
Wizard of books
.Elitni pisac
.Elitni pisac
Wizard of books


Broj poruka : 191
Datum upisa : 26.09.2012

Uvod Empty
PočaljiNaslov: Re: Uvod   Uvod EmptyPon Dec 16, 2013 10:15 pm

E ovako.Znam da moja priča ne valja,ali to je moja prva priča i znam da ne valja,ali veruj mi pišem dugačko i znam šta pričam.
Ideja je dobra,svidja mi se,originalna je sigurno.Samo ne svidja mi se ime planete Budućnost bolje da si smislila nešto originalnije,neku novu reč ili na primer jednostavno nešto tipa Planeta772
I ovo je veoma kratko,vidi se ideja,ja bih ovo stavio ono na zadnjoj korici knjige da se vidi o čemu je.
Nemoj da se uvrediš to je moje mišljenje neko.
Ajde da ga ne tupim više ukratko ideja je dobra,kratko je,ime planete i to je to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
'Beka Protector
.Elitni pisac
.Elitni pisac
'Beka Protector


Broj poruka : 10
Datum upisa : 09.12.2013

Uvod Empty
PočaljiNaslov: Re: Uvod   Uvod EmptyČet Dec 19, 2013 10:44 pm

Čitala sam ovo i mnogo mi se sviđa
 Jason *______*


O jbt, zar je bitno koliko je dugačko ako je kvaliteta dobro?!  Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uvod Empty
PočaljiNaslov: Re: Uvod   Uvod Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Uvod
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ಌZemlja fantazije, legendi i magijeಌ :: Library :: Pricam ti pricu :: Podzemlje by AleksandraGrey-
Skoči na: